1B – Ježečci

Vážení rodiče a přátelé naší školky,

ve třídě 1B – Ježečci se na vás a vaše děti budou těšit paní učitelky
Iveta Králová a Zuzana Hlásecká. Program našich nejmenších dětí se v první řadě odvíjí od jejich potřeb a možností s prvotním cílem zvládnutí úspěšné adaptace dítěte. Našimi prioritami je citlivý přístup k dítěti, ve spolupráci s rodinou včasná identifikace jeho specifických potřeb a v souvislosti s nimi společné nastavení odpovídajícího adaptačního režimu.

Co bude potřeba

Alespoň částečné zvládnutí sebeobsluhy dítěte (včetně stolování – použití hrnečku a lžíce), hygieny (bez plenky). Nevyžadujeme absolutní samostatnost, nemějte obavy – se zadečky, zapínáním i neposlušnými botkami pomáháme. Zvládnutí adaptace vyžaduje čas, trpělivost, vzájemnou spolupráci a podporu rodiny – jedná se o velký životní krok dítěte!

Seznam věcí a základní informace

V rubrice Pro rodiče najdete seznam věcí, které bude dítě ve školce potřebovat, a všeobecné základní informace. V případě dotazů pište nebo volejte.

Vážení rodiče,
těšíme se na naši spolupráci a na to, že se u nás bude dětem líbit a budou do školky chodit rády. Těšíme se na shledanou 4. září.

Kolektiv MŠ