Naše úspěchy

Školní rok 2020/2021

Naše paní učitelka Zuzana Hlásecká získala ocenění za vynikající práci v oblasti školství u příležitosti předávání „Cen bratří Čapků“ pro nejlepší učitele mateřských škol v rámci dne učitelů. Cenu udělili místostarosta městské části Praha 10, pan MgA. David Kašpar a vedoucí odboru školství, paní Mgr. Bc. Jana Vinterová.

Pastelka

Školní rok 2019/2020

Potvrzení o účasti v OP VVV Projektu - Bc. Jitka Krupičková

Pochvala pro naše děti 🙂

Vážení rodiče, po pěveckém vystoupení třídy 2A na Úřadě MČ Prahy 10 (konaném 18. září 2019) nám přišel krásný mail, o který se s vámi chceme podělit. Jeho autorem je fotograf Carlos Sardá, na jehož vernisáži děti zpívaly. Moc nás potěšil a vám přinášíme jeho plné znění:

Dobrý večer paní ředitelko,

včera v 17.00 h vystoupily děti z 2A na vernisáži výstavy mých fotografií na Úřadu Prahy 10. Bohužel jsem nestihl ani dětem ani vychovatelkám poděkovat za krásné vystoupení. Někdo mě odchytil a potom jsem to prošvihnul. Všem se to moc líbilo a celou vernisáž to nádherně oživilo. Chtěl bych tak všem poděkovat, byť pouze tímto způsobem a se zpožděním. Děti byly skvělé! A paní vychovatelky to s nimi krásně nacvičily :-)

Přeji pěkný večer
Carlos Sardá

Pastelka

Školní rok 2018/2019

Milí rodiče,

velmi rádi se s vámi podělíme o příjemnou zprávu. Naše školka se v prosinci 2018 zúčastnila výtvarné soutěže „Svět kolem nás a vánoční čas“ pořádané městskou částí Praha 10. Třída Koťátek (3B) získala čestné uznání v kategorii kolektivů za práci „Vrány v zimě“ a Viktor Pánek v kategorii jednotlivců za „Zvoneček“. Moc gratulujeme!

Svět kolem nás a vánoční čas: Diplom pro třídu Koťátka

Svět kolem nás a vánoční čas: Diplom pro Viktora Pánka

PastelkaŠkolní rok 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 získala třída 2A voucher na velkou narozeninovou párty Lollipop pro celou třídu v Pirátském dětském světě v Europarku.

Voucher na Velkou narozeninovou párty Lollipop pro třídu 2A

Naše paní učitelka Monika Havrlíková získala čestné uznání za vynikající práci v oblasti školství u příležitosti předávání „Cen bratří Čapků“ pro nejlepší učitele mateřských škol v rámci dne učitelů. Cenu udělili starosta městské části Praha 10, pan Ing. Vladimír Novák a radní pro oblast školství, pan Mgr. Ondřej Počarovský.

Cena bratří Čapků: Čestné uznání pro paní učitelku Moniku Havrlíkovou