Naše úspěchy

Školní rok 2018/2019

Milí rodiče,

velmi rádi se s vámi podělíme o příjemnou zprávu. Naše školka se v prosinci 2018 zúčastnila výtvarné soutěže „Svět kolem nás a vánoční čas“ pořádané městskou částí Praha 10. Třída Koťátek (3B) získala čestné uznání v kategorii kolektivů za práci „Vrány v zimě“ a Viktor Pánek v kategorii jednotlivců za „Zvoneček“. Moc gratulujeme!

Školní rok 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 získala třída 2A voucher na velkou narozeninovou párty Lollipop pro celou třídu v Pirátském dětském světě v Europarku.

Naše paní učitelka Monika Havrlíková získala čestné uznání za vynikající práci v oblasti školství u příležitosti předávání „Cen bratří Čapků“ pro nejlepší učitele mateřských škol v rámci dne učitelů. Cenu udělili starosta městské části Praha 10, pan Ing. Vladimír Novák a radní pro oblast školství, pan Mgr. Ondřej Počarovský.